| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile ST.ANTON 6F 5x32/5 GS32/5 IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399349874 |
| Värvus | Must |
| Laius | 117 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 202 mm |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 32 A | >4x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |