| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile St.Anton 3xSSD GS16/5 with handle |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399101694 |
| Värvus | Must |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 3 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |