| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile PEGASUS MV 6xSSD 2m5G4St32/5 Ea R IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399696626 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 6 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Minikaitselülitite arv | 3 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 32 A |