| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile PEGASUS MV 4x32/5 2m5G4St32 R IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399696503 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 32 A | 4x32A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 32 A |