| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile LOFER4 MV 4x16/5 2m5G2.5St16 Griff IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399868924 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 204 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 4x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |