| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile ISCHL MV 3x16/5 6xSSD 2m5G2.5St16 H07 IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399391484 |
| Värvus | Must |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 6 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 3x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |