| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile HORN MV 2x16/5 4xSSD GS16/5 Ea IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399372162 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 92 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Minikaitselülitite arv | 2 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 16 A |