| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile Event-Vert. 63A 2x32 16A 9xSSD m.K. |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399625138 |
| Värvus | Must |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 9 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE pistikupesa 32 A | 2x32A5p400V |
| CEE pistikupesa 63 A | 1x63A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Toitekaabel koos pistikuga |
| Minikaitselülitite arv | 12 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 63 A |