| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic mobile Event M-SVE4 63/1-16/V17/G/E/A/MS |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Kaasaskantav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399322136 |
| Värvus | Must |
| Laius | 560 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 16 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Rikkevoolukaitselüliti, IFN 30 mA (standard) |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | Paigaldise pistik |
| Minikaitselülitite arv | 17 |
| Võrguühenduse tüüp | CEE 63 A |