| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic hanging Pegasus HV 3xSSD USB M20o 4Ri Ea R |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399530906 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 3 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Muu paigaldised/või tühjad kohad | 1 |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 1 |