| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box plastic hanging Pegasus HV 2xSSD CAT 3M20o 4Ri R |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399821493 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Muu paigaldised/või tühjad kohad | 2 |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |