| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box hanging solid rubber FREISTADT HV 4xSSD VC3x2p IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399079016 |
| Värvus | Must |
| Laius | 129 mm |
| Kõrgus | 129 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |