| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box hanging solid rubber FREISTADT HV 2x16/5 2xSSD M20o m.Grif IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399057526 |
| Värvus | Must |
| Laius | 129 mm |
| Kõrgus | 129 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Kummi |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 2x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |