| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box hanging plastic PEGASUS HV 4xSSD M20o 4Ri R IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399696060 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 4 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |