| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box hanging plastic PEGASUS HV 16/5 3xSSD M25o 4Ri R IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399695995 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 3 |
| Kaitse | Puudub |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |