| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box hanging plastic PEGASUS HV 16/5 2xSSD M32o 4Ri Ea R IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Riputatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399696138 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kaitse | Liigvoolukaitselüliti |
| Kere materjal | Plast |
| Rikkevoolukaitselülitiga | Puudub |
| CEE pistikupesa 16 A | 1x16A5p400V |
| Toite ühendusvõimalus | 1 kaabel (haruliin) |
| Minikaitselülitite arv | 2 |