| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box |
| Bränd | BTicino |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 7000 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Varjestatud | No |
| Sobib ühenduste arvule | 12 |
| Kategooria | Muul viisil |
| Pistmiku (konnektori) liik | RJ45 8 (8) |
| Pakkimistase 1 | 8005543428856 |
| Pakkimistase 2 | 8005543428856 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Hall |
| Laius | 352 mm |
| Kõrgus | 49.8 mm |
| Sügavus | 137 mm |
| Compatible with Grade2TV according to XP-C 90-483 | No |
| Compatible with Grade3TV according to XP-C 90-483 | No |