| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box 5-pole, red |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 20 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusti tunnusvool | 20 A |
| Pakkimistase 1 | 6418677707957 |
| Pakkimistase 2 | 6418677707957 |
| Pakkimistase 3 | 6418677707957 |
| Laius | 220 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 139 mm |
| Pikkus | 31 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |