| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Distribution box 5 pole 2x3p outputs, phase-rot |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 20 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Sisendite arv | 1 |
| Väljundite arv | 2 |
| Pooluste arv | 5 |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusti tunnusvool | 20 A |
| Pakkimistase 1 | 6438100379063 |
| Pakkimistase 2 | 6438100379063 |
| Pakkimistase 3 | 6438100379063 |
| Laius | 136 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 80 mm |
| Pikkus | 23 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |