| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DISTR.ELEM. 25A P+N 3M 2AFTAK. WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000091 |
| Tunnuspinge, AC 50 Hz | 230-400 V |
| Nimivool AC 50 Hz korral | 25 A |
| Pakkimistase 1 | 3606480498718 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 30 mm |
| Mudel | Üheosaline |
| Kõrgus | 46 mm |
| Painduv | No |
| RAL-number | 9003 |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 2 |
| Pooluste arv | 3 |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Väljavõttude arv | 2 |