| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Dimmer for control, DIMMER ZB 5CH 480W/12-24V IP20 |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Juhtplokk |
| Pakkimistase 1 | 4003556010796, 4003556010796 |
| Laius | 46 mm |
| Kõrgus | 16 mm |
| Sügavus | 145 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |