| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | dimm.act. 4-g 4 x 250 W/VA KNX DRA |
| Bränd | Gira |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001094 |
| Paigaldusviis | DRA (DIN liistule) |
| Mudel | Hämardi |
| Väljundite arv | 4 |
| Siinisüsteem KNX | Yes |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | No |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Muud siinisüsteemid | Puudub |
| Alajaama sisend | No |
| Pakkimistase 1 | 4010337082224 |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Siiniühendusega | Yes |
| Koormuse liik | Universaalne |
| Laius mooduli arvudes | 8 |
| Siinisüsteem LON | No |
| Võimalik on paralleelne hooldus | No |
| Lokaaljuhtimine/käsijuhtimine | Yes |
| Väljundvõimsus | 20-250 W |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| LED näidikuga | No |
| Võimendus on võimalik | No |