DILMP32-01(24V50/60HZ) Eaton Moeller® series DILMP 4-pole contactor image 1
Contactor, 4 pole, 32 A, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4015081924677
MPN: 191943
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILMP32-01(24V50/60HZ) Eaton Moeller® series DILMP 4-pole contactor
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 7.5 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 4
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 18 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081924677
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 32 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 15 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 7 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 11 kW
Kirjeldus
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 18 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 32 A, enclosed: Ith= 27 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 84 A, enclosed: Ith= 76 A, 220 V 230 V: P= 5 kW, 380 V 400 V: P= 7.5 kW, 660 V 690 V: P= 11 kW, Contacts N/C = Normally closed: 1 NC , Instructions: Contacts to EN 50 012., with mirror contact., Voltage AC/DC: AC operation