Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 1
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 2
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 3
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 4
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 5
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 1
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 2
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 3
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 4
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 5
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4015082578923
MPN: 257892
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI
Bränd EATON
Kategooriad PLC moodulid ja I/O üksused
Päritoluriik* JP
Harmoneeritud süsteemi kood 8537 1091 00
ETIM EC001419
Digitaalsisendite arv 16
Digitaalväljundite arv 0
Toitepinge liik DC
Väljundvool 0 A
Digitaalväljundi tüüp Puudub
Elektriühenduse liik Kruvi-/vedruklamber ühendus
Toitepinge AC 50 Hz 0 V
Toitepinge DC 20.4-28.8 V
Lubatud pinge väljundis 20.4-28.8 V
Konfigureeritavad digitaalsisendid No
Konfigureeritavad digitaalväljundid No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082578923
Muud tehnilised andmed
Laius 30 mm
Kõrgus 95 mm
Sügavus 100 mm
Signaali 1 sisendvool 4 mA
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Viivitus signaali muutumisel 1-4 ms
Sisendpinge liik DC
Liiasus No
Saadaval on lühisekaitsega väljundid No
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Täiendav talitlusagent (Ex ia) No
Täiendav talitlusagent (Ex ib) No
Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 Puudub
Toitepinge AC 60 Hz 0 V