Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) image 1
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) image 2
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) thumbnail 1
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) thumbnail 2
WEEKLY TIME SWITCH NFC 2CO
Müüja laos Minimaalne tellimuse kogus: 5
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 8012823401805
MPN: 126282300000
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000)
Bränd FINDER
Kategooriad Märgisplaadid ja korpused
Päritoluriik* IT
Harmoneeritud süsteemi kood 9107 0000 00
ETIM EC002305
Paigaldusviis DIN liist
Kontaktide arv 2
Kanalite arv 2
Raadio teel juhitav Yes
Kontakti liik Ümberlülituskontakt (NO/NC)
GPS (globaalne positsioonimissüsteem) No
60 min. programm Yes
Tsükli programm Yes
Sünkroniseeritud juhid No
Quartz Yes
Automaatne suve-/talveaja lülitus Yes
Toitepinge liik AC/DC
Väline programmeerimine Yes
Raadio teel juhitav (DCF77) No
Toitepinge 110-230 V
Toitepinge sagedus 50-60 Hz
Nimilülitusvool pingel 250 V AC 16 A
Kaitseaste (IP) IP20
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012823402246
Pakkimistase 2 8012823401805
Muud tehnilised andmed
Laius 35 mm
Kõrgus 84 mm
Sügavus 56.5 mm
Mälukohtade arv 50
Astro programmiga No
Nädalaprogramm Yes
Aastaprogramm No
Laius mooduli arvudes 2
24 tunni programm Yes
Puhkusprogram No
Impulsi programm Yes
Käsitööriist Yes
Potentsiaalivaba lülituskontakt Yes
Autonoomsus aastates 6
Lühim lülitusaeg, kanal 1 1 min
Tekstjuhised kuvaril Yes
Viga päeva kohta 1 s
Allalaadimised
Kirjeldus
Time switches Nr.contacts: 2 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Mounting method: DIN rail Number of memory locations: 50 Astro program: no Number of channels: 2 Radio-controlled: yes Weekly program: yes Annual program: no GPS (global positioning system): no Width in number of modular spacings: 2 60 min program: yes 24 h program: yes Holiday program: no Cycle program: yes Mains synchronous: no Quartz controlled: yes Automatic switching summer-/winter time: yes Suitable for manual operation: yes Voltage type of supply voltage: AC/DC Potential free switch contact: yes External programming: yes Radio-controlled (DCF77): no Supply voltage: from 110 to 230 V. Frequency supply voltage: from 50 to 60 Hz. Autonomy in years: 6 Shortest switching time channel 1: 1 min. Nominal switching current at 250 V AC: 16 A. Text guidance in display: yes Protection category: IP20