| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Dicte | Floor lamp | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| Laius | 530 mm |
| Pikkus | 1035 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1800 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924005596 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Valge |