DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4049088167560
MPN: 99.577.0000.7
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4049088167560
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey