DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M91V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M91V BG03
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573913875
MPN: 96.054.6254.3
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M91V BG03
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573913875
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M25, number of poles 5, model male, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey