DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573862012
MPN: 96.051.6053.1
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573862012
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, modular, straight, M20, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier black