DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M90 BL0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M90 BL0
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573982796
MPN: 96.033.6053.9
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M90 BL0
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573982796
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M20, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier light blue