DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M01 H GN0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M01 H GN0
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573875210
MPN: 96.031.5055.7
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I3S B1 M01 H GN0
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573875210
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier leaves green