DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573983335
MPN: 96.034.2053.9
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573983335
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M20, number of poles 3, model male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier light blue