DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573907881
MPN: 96.024.6051.4
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573907881
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M20, number of poles 2, model male, connection type screw connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown