DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573857803
MPN: 96.021.5051.4
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573857803
Kirjeldus
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 2, model female, connection type screw connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown