DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573918207
MPN: 91.951.9453.0
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573918207
Kirjeldus
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier pastel blue