DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573916197
MPN: 91.951.9353.0
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02
Bränd Wieland
Kategooriad Seadmete konnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002566
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573916197
Kirjeldus
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 50 V, rated current 13 A, color of coding/ contact carrier light blue