DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573833845
MPN: 91.931.9053.0
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573833845
Kirjeldus
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier white