DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573910454
MPN: 91.922.9453.0
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01
Bränd Wieland
Kategooriad Seadmete konnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002566
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573910454
Kirjeldus
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 2, model male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 6 A, color of coding/ contact carrier pastel blue