| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | device casing f KDQ08/E04 s outl 2g re |
| Bränd | Berker |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Sisseehitatud seadmete arv | 2 |
| Paigaldustoru sisendite arv | 2 |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühiku paigaldusviis | Haakuriga |
| Pakkimistase 1 | 4012002246191 |
| Pakkimistase 2 | 4012002246191 |
| Pakkimistase 3 | 4012002246191 |
| Laius | 108 mm |
| Mudel | Toe kuju |
| Sügavus | 45 mm |
| Pikkus | 118 mm |
| Tõmbetõkiste arv | 2 |