| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DETECTEUR DE FLAMME IRY2 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 104 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Pikkus | 104 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Reageerimistemperatuur | 55 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191302979 |
| Talitluspõhimõte | Infrapunane |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Puudub |