| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DET. TH.STAT STD77 DTS77 S3000 G.3000 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 104 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Pikkus | 104 mm |
| Primaartoiteallikas | Võrgutoitega |
| Reageerimistemperatuur | 45 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191302481 |
| Pakkimistase 2 | 3660191302481 |
| Talitluspõhimõte | Termoandur temperatuurimuutusele |
| Kaabliga võrku ühendatav | Yes |
| Patarei on lisatud | Puudub |
| Suurim võrguühenduste arv | 32 |