| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DET.MULTI CAPTEURS ADR DMCFA3000 G.3000 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Pikkus | 95 mm |
| Primaartoiteallikas | Võrgutoitega |
| Reageerimistemperatuur | 50 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191302542 |
| Pakkimistase 2 | 3660191302542, 3660191302542 |
| Talitluspõhimõte | Kombinatsioon |
| Kaabliga võrku ühendatav | Yes |
| Patarei on lisatud | Puudub |
| Suurim võrguühenduste arv | 32 |