| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | des.fr. 3-g SM door st. Gira TX_44 c.alum. |
| Bränd | Gira |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | No |
| Pakkimistase 1 | 4010337032090 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Ühikute arv | 3 |
| Materjal | Muul viisil |