| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DEHNiso-DLH concrete block C35/45 180x180x70mm, recess f. base plate |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 6810 9100 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Mudel | Alus |
| Materjal | Betoon |
| Pakkimistase 1 | 4013364129788, 4013364129788 |
| Mass/kaal | 4.6 kg |
| Läbimõõt | 180 mm |