| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DEHNbloc H 3 lightning current arrester |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3090 00 |
| ETIM | EC000381 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Pikse impulssvool (10/350) | 100 kA |
| Pingekaitsetase | 4 kV |
| Vastavalt kustutusvahendi tõhususele | 50 kA |
| Suurim kestevpinge AC | 255 V |
| Nimipinge AC | 230 V |
| Kategooria tüüp 1 | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4013364109377, 4013364109377 |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 3 |
| Suurusaste | 6 mooduli sammu |
| Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) | 50 mm² |
| Maksimaalne juhi ristlõige, painduv (peene kiuga) | 35 mm² |
| Erienergia (W/R) | 2500 kJ/Ohm |
| Juhistikusüsteem TN-C | Yes |