| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DEFEM MESH TRAY 120X60 AISI316 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Materjal | Teras |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 7332227013017 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Mass/kaal | 0 kg/m |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 2500 mm |
| Juhi ristlõige | 5 mm |
| Integrated partition | Puudub |
| Kasulik ristlõige | 6000 mm² |
| Profiili kuju | U-kujuline |
| Laia piluga mudel | No |
| Kruvivaba ühendus | No |
| Span between supports according to IEC 61537 | 0 mm |
| Max. safe working load according to IEC 61537 | 0 N/m |