| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram DECOSTAR® 51S Standard 35W 12V 36° GU5.3 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Valgusvoo nurk | 36 ° |
| Kogupikkus | 46 mm |
| Läbimõõt | 51 mm |
| Peegeldi tüüp | Dikroid peegelklaas |
| Lambi pinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 2900 K |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300272634 |
| Pakkimistase 2 | 4050300531533 |
| Pakkimistase 3 | 4050300272634 |
| Värvus | Colourless |
| Energiatõhususklass | C |
| Madalrõhulamp | Yes |
| UV-kiirguskaitse | Yes |
| Infrapunalamp | Yes |
| Valgustugevus | 1000 cd |
| Esiklaas | Yes |
| Külm valgus | Yes |
| Keskmine nominaalne eluiga | 4000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 38 kWh |
| Lambi nimetus | MR16 |
Halogeen dichroïde reflectorlampen met een diameter van 51 mm. Productkenmerken. Gemiddelde levensduur: 4.000 u. 100 % dimbaar. Kleurweergave-index Ra: 100. Diameter: 51 mm. Deco afdekkingProductvoordelen. Briljant accentlicht. Koudlichtreflector reduceert de warmte in de lichtstaal met max. 66 %. Goedgekeurd voor gebruik in open armaturen (conform IEC 60598-1). UV-filter. Bevat geen kwikToepassingsgebieden. Algemene verlichting. Ingangsverlichting. Werkplaatsverlichting. Keukenverlichting. Spiegelverlichting. Objectverlichting.