| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Decorative frame for F-Light downlight,flat,round,chrome |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163170208 |
| Värvus | Kroom |
| Läbimõõt | 70 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |