| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR SPOT MARS 408MM 29W SEL BK OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Laius | 120 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 408 mm |
| Kõrgus/sügavus | 148 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 29 W |
| Efektiivne valgusvoog | 985 lm |
| Valgusti tõhusus | 34 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854471711 |