| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR SPOT FIREFLY 3X2.8W 827 E14BKLEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| Laius | 105 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 604 mm |
| Kõrgus/sügavus | 176 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 8.4 W |
| Efektiivne valgusvoog | 750 lm |
| Valgusti tõhusus | 89 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075838055 |
| Pakkimistase 2 | 4058075838062 |